Aynen Aynen izlenir mi?

avatar
01-27-2022, 09:12 AM
708
1
1
Yorumu Paylaş
Aynen Aynen dizisi izlenir mi, izlenmeli mi?


[Resim: poster_aynenaynen.jpg]    [Resim: poster_aynenaynen1.jpg]


7.sezon yakında!


[Resim: dizihakkinda.png]

Aynen aynen dizisi 2019 yılında ilk sezonu ile Youtube üzerinden izleyicisiyle buluşturmuştur. Aynen aynen mini dizi kategorisinde bulunup, 2019 yılından beri toplamda 6 sezon 43 bölüm çıkartmıştır. Dizi ikinci sezonu ile birlikte BluTV'ye geçiş yapmıştır. İlk iki sezonda erkek baş rolünde Uraz Kaygılaroğlu oynamıştır ve üçüncü sezondan itibaren ise erkek baş rolünü Kerem Bürsin üstlenmiştir. 16 Temmuz 2021 tarihinde 6. Sezon ile final yapılmasına rağmen, aylar sonra BluTV'de 7.Sezonunun çıkacağı duyurusu yapılmıştır.


[Resim: gorus.png]

Aynen aynen mini dizi olması ile beraber, çabuk tüketilebilirliğide beraberinde getiriyor. Dizinin bölümleri 8 ila 10 dakika arası sürüyor, yanınıza atıştırmalığınızı alın, bir bakın ki dizi bitmiş. Özellikle ilişki ve flört dönemlerinde sevgili ile izlenebilecek en iyi dizilerden bir tanesi. Aynen aynen özellikle ilk iki sezonunda büyük bir keyif veriyor, çift olarak izlemenizi bu nedenle şiddetle tavsiye ediyorum. Hakkında kısmında da yazdığım gibi erkek oyuncunun değişmesi ve de senaryonun gidişatı, diziyi dalgalı bir sürece soktu. Yine de 2. Sezondan sonra gelen sezonlarda ve bölümlerde gülmek veya eğlenmek mümkün, 6. Sezonda çok bir eğlence faktörü yok, sanırım gerçeklerden bahsediyorlar. Hoşuma gitmeyen bir unsur ise, cinsel temanın özellikle son sezonda (6.Sezon) çok daha dışa vurulması, bu konuda yani bir aşırılık var. Seyirci olarak bunu abartı buldum. Ayrıca bazı bölümlerde de bundan kurtulmak mümkün değil. Bazen dozunu kaçırıyorlar. Ama biz yine de bakış açısı diyelim.


Dizi her ne olursa olsun, flört veya ilişkideki evreleri veya durumları çok iyi işlemeyi başarmış. Bunu yaparken araya giren obje veya karakterler dizinin tuzu biberi olmuş. Kısaca hem sizi güldürüp, hem eğlendiren bir mini dizi. Bunun yanında ilişkinize ve flört döneminize renk katacak.


[Resim: sayisal.png]


İlk çıkış tarihi:  1 Ağustos 2019
Toplam sezon ve bölüm sayısı: 6 Sezon ve 43 Bölüm
Ortalama Bölüm uzunlukları: 8-10 Dakika


(Biz diziyi BluTV'den aboneliğiniz ile izlemenizi tavsiye ediyoruz ki, dizilere ve böyle yapımlara destek çıkabilelim.)
5 üzerinden 3.5 yıldız 2 Oy
  • 2 Oy - 3.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Papatya

Yasaklı
2 Konular
12 Yorumlar
03-20-2022, 04:59 PM
#2
Yorumu Paylaş

Tavsiyeniz çok güzel, flört döneminde izlenecek en güzel dizi diyebilirim kesinlikle.. Mutlu cicim ayları geçirmenizde yardımcı olacaktır. Sevgi dolu günler dilerim..


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi