*

Hakan Muhafız (Protector) 2.Sezon hakkında düşüncelerim

Bu konu; 1 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : together
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1
Biraz spoiler vereceğim, izlemeyenler bence okumaya devam etmesin Exclamation Diziye başlarken farklı bir beklenti içindeydim. İki sezonluk biri dizi olur ve biter diye düşünmüştüm aslında ya da marvel dizilerindeki gibi sonu bir zaferle biter ve yeni sezona farklı bir giriş olur. Bütün umutlarım bu yöndeydi, fakat gelelim ki olaya Muhafız değil azrail çıktı, her dokunduğu insan öldü. Sevdiklerini birer birer aynı hızda kaybetmeye devam etti. Film içinde ölümsüzleri öldürsede tamamını öldürmeyi başaramadı. Bu da tabi beni birazda olsa sinir etti doğal olarak. Zafer bekliyordum sonuçta Muhafızdan. Her neyse aşk ve duygularda bu filmde karakterlerin etrafını sarmış. Biri kör kütük aşık diğeri duygularına yenik düşüyor.


Kısaca filmi izledikçe sürüklüyor fakat beni sinir ettiği yanlarıda oluyor. Bir ton problem, boşuna yaşanan olaylar vs. vs. Filmde biraz büyük sözüde dinlemek lazım tabi..


Bunlar benim anlatacaklarım ve görüşlerim. Siz ne düşünüyorsunuz?
Unutma Red, umut iyi bir şeydir, belki de en iyisi. Ve iyi şeyler asla ölmez.
-Andy Dufresne

SeyretGitsin.com 
2019
ToGether
Yukarı Çık Cevapla
#2
Spoiler yeme konusunda sorun hissetmeden yorumunuzu merak ettim ve okudum. Birinci sezonu kısa bir sürede izlemiştim lakin 2. sezona başladığımda henüz ilk sahnelerinde hissettiğim yavaşlık yüzünden sıkılıp bıraktım. Bu tarz dizilerde aksiyonlu sahnelerin sayısı normal sahnelerden çok daha fazla olması gerekiyor diye düşünüyorum. Lakin ilk sezon üzerinden konuşmak gerekirse duygusallıklar ağır basıyor dizi de. Bu konuda yabancı dizilerden almamız gereken çok şey var. Evet, ülkemizde aşk-dram izleniyor fakat bu dizileri izleyenlerin yaş ortalamasına bakılarak dizi senaryoları hazırlanırken üzerine çok daha fazla çalışılması gerektiğini düşünüyorum.
- Dünyada görmek istediğin değişimin parçası ol.
Yukarı Çık Cevapla


Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi