Lupin dizisi izlenir mi?

avatar
04-16-2021, 05:47 PM
1736
0
1
Yorumu Paylaş
Lupin dizisi 1. Sezon izlenmeye değer mi?
Bu yazımızda Lupin dizisinin dizisinin birinci sezonunu yorumlayıp, izlenmeye değer mi, değil mi bakacağız.

[Resim: lupin_netflix.jpg]

[Resim: dizihakkinda.png]


Lupin dizisi 8 ocak 2021 tarihinde Netflix platformu üzerinde seyircisiyle buluşmuştur. Dizinin turu her ne kadar gerilim ve gizem olarak geçse de, siz içine aksiyonu ve asayişi de koyabilirsiniz. Dizi Fransız bir yapım olmakla beraber tamamen Fransa'da çekilmiştir. İlk olarak 5 bölüm yayınlanmıştır, bölüm uzunlukları genelde 30-50 dakika arasındadır. Netflix'te Ultra aboneliğiniz var ise filmi 4K çözünürlüğüne kadarda izleyebilirsiniz.[Resim: gorus.png]


Ben dizinin ilk sezonunu tek solukta bitirdim. Söylemem gerek tek şey ise dizinin gerçekten mükemmel olduğu, uzun süre sonra izlediğim en iyi Netlix dizilerinden bir tanesiydi. Filmde tahmin yürütmek aslında zor, dizi sizlere sürekli süprizler yapmaya bayılıyor.  Dizinin herhangi bir yerinde yaptığınız hesaplar pazara uymayabiliyor. Dizinin en güzel yanlarından birisi ise, tarihsel oynamalar içinde gitmesi, geçmiş gelecek kurgusu sürekli olarak yapılmış. Özellikle Shelock Holmes tarzında yapıtlardan hoşlanıyorsanız kesinle size önerebileceğim en iyi dizilerden birisi. İzleyin ve kendiniz yorumlayın. Kesinlikle zamanınıza yazık etmeyeceksiniz.

[Resim: sayisal.png]


Sezonun çıkış tarihi:  8 Ocak 2021
Sezonun bölüm sayısı: 5 Bölüm
Bölüm uzunlukları: 30-45-50 Dakika 
İzlenebilecek maksimum çözünürlük: 4K (Ultra HD) Netflix
[Resim: fragman.png]
(Biz filmi Netflix'ten ve Aboneliğiniz ile izlemenizi tavsiye ediyoruz ki, dizilere ve böyle yapımlara destek çıkabilelim.)

[Resim: neyenir.png]Birinci Sezonu bir oturuşda bitirecek iseniz, yanınızda bol bol içecek bulundurun, sezona pizza ya da dondurma tarzı sizi uzun süre tok tutacak ve kalorili yiyecekler ile başlayabilirsiniz. Ayrıca ben devamında kuru yemiş önerebilirim.

5 üzerinden 4 yıldız 2 Oy
  • 2 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi