*

Seyretgitsin.com nedir ve neyi amaçlar?

Bu konu; 2 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : together
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1
Seyretgitsin.com ilk duyduğunuz anda bir Film izleme sitesi gibi kulağa gelsede, aslında durum böyle değildir. Tam tersi filmler hakkında tartışabileceğiniz, izlemeniz gereken filmleri bulabileceğiniz ve vizyona yeni çıkmış filmlerden haberdar olabileceğiniz forum sitesidir. Amacımız ise sizleri film veya video arama derdinden kurtarmak ve bu gibi şeyler için alternatif yollar sunmaktır. Yayın hayatımıza 26.04.2019 tarihi itibarı ile girmiş bulunmaktayız. Yeni ve güzel bir topluluk oluşturmayı ve filmlerden hep birlikte keyif almayı planlıyoruz. Umarım bu yolda başarılı olup öncelikle siz değerli ziyaretçilerimizi ve üyelerimizi, sonrada kendimizi utandırmayız.İyi forumlar ve bol keyifli filmler dileriz...

Seyretgitsin.com Yönetimi
2019
Unutma Red, umut iyi bir şeydir, belki de en iyisi. Ve iyi şeyler asla ölmez.
-Andy Dufresne

SeyretGitsin.com 
2019
ToGether
Yukarı Çık Cevapla
#2
Şimdiden başarılar dilerim, böyle bir platforma ihtiyaç vardı. Eski forumlar yerini sosyal medyaya bıraktığından beri içim bir buruk. Böyle bir hizmet verdiğiniz için teşekkürler. Umarım çok daha iyi yerlere gelir.

Üstüne eklemekten vazgeçmeyin,
İyi çalışmalar
- Dünyada görmek istediğin değişimin parçası ol.
Yukarı Çık Cevapla
#3
(05-02-2019, 12:04 PM)mert Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şimdiden başarılar dilerim, böyle bir platforma ihtiyaç vardı. Eski forumlar yerini sosyal medyaya bıraktığından beri içim bir buruk. Böyle bir hizmet verdiğiniz için teşekkürler. Umarım çok daha iyi yerlere gelir.

Üstüne eklemekten vazgeçmeyin,
İyi çalışmalar

Teşekkür ederiz, yorumunuz için hocam, benim içimdede açıkçası aynı burukluk vardı. Nerde o eski forum kültürü... Sosyal medya birçok şeyin yerini aldı. Tek site olmak için uğraşıyorlar. Bugün Facebook bunun en büyük göstergesi. Ama baktığınız zaman hala ayaktayız ve burdayız. Umarım hep birlikte güzel zaman geçireceğiz ve güzel arkadaşlıklar edineceğiz. Zaten görmeden arkadaş edinilen sayılı yerlerdir forumlar.

İyi günler dilerim sizede, sağlıcakla kalın.
Unutma Red, umut iyi bir şeydir, belki de en iyisi. Ve iyi şeyler asla ölmez.
-Andy Dufresne

SeyretGitsin.com 
2019
ToGether
Yukarı Çık Cevapla


Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi