1. SeyretGitsin
  2. Film Önerileri
  3. Ne Seyretmeli?
  4. Shang-Chi ve On Halka Efsanesi filmi izlenir mi?

Shang-Chi ve On Halka Efsanesi filmi izlenir mi?

avatar
02-11-2022, 04:47 PM
1176
0
1
Yorumu Paylaş
Shang-Chi ve On Halka Efsanesi filmi izlenir mi, izlenmeye değer mi?


[Resim: poster_shangchi.jpg][Resim: hakkinda.png]Shang-Chi ve On Halka Efsanesi filmi 3 Eylül 2021 tarihinde vizyona girmiştir. Marvel Studios tarafından yapılan bu filmin yayıncısı ise Disney'dir. Hatta film Disney+ üzerinden izlenebilmektedir. Bu film Marvel Sinematik Evreninin dördüncü evresine aittir. Film ile beraber bir süper kahraman daha hayatımıza girdi. Diğer tüm süper kahramanlardan en büyük farkı ise Çin kökenli olması.


[Resim: gorus.png]


Shang-Chi filmi doğruyu söylemek gerekirse uzun bir süre aklımda olan, ama bir türlü yeterli önemi verip izlemediğim bir filmdi. Açıkçası filmi o kadar önemsememiştim. Ben gelecek diğer filmleri bekliyordum, Örümcek Adam ve Venom gibi. Film zaten çok daha önceden planlanmıştı, fakat güncel durumlardan dolayı da yayını ertelenmişti. Şu an ise Örümcek Adam ve Venom'dan önce izlenmesi gerektiği fikrindeyim. Marvel filmleri zaten dördüncü evre ile birlikte iyice bağlantılı gitmeye başladı, her filmin sonunda sürpriz bağlantılar veriyorlar.

İzleyici deneyimine gelecek olursak, film gerçekten çok kaliteli yapılmış. Dövüş ve aksiyon sahnelerinden tutun, ortam tasarımlarına kadar çok profesyonel şekilde yapılmış. Dövüş sahneleri özellikle size büyük bir keyif veriyor. Film aksiyona gerçekten çok erken giriyor, bu da seyirci için mükemmel bir seyir keyfi demek oluyor. Film aksiyon ve dövüş sahneleriyle dolu, bu nedenle zaman izlerken çok hızlı ve güzel bir şekilde geçiyor. Filmde sık sık Çince dilini duymak mümkün, çoğu yeri orijinal bırakıp, dublaj yapmamışlar.

Filmi Marvel hayranlarına kesinlikle öneriyorum, dördüncü evre olmasının yanı sıra kesinlikle eksik edilmemesi gereken bir film, zaten Shang-Chi bu filmle beraber ilk ve son kez görmeyeceğimizi sizi şimdiden söyleyebilirim. Bu filmi beğenecek diğer bir kitle işe dövüş, uzak doğu, aksiyon ve tarih asıllı filmleri seven kitle olacaktır.
[Resim: sayisal.png]


[Resim: takvim.png]Film çıkış tarihi: 3 Eylül 2021
[Resim: saat.png] Film süresi: 148 dakika
[Resim: imdb.png] IMDb puanı: 7,5/10 (11.02.2021)
[Resim: fragman.png]Film Posterleri:[Resim: shangchi1.jpg]         [Resim: shangchi2.jpg]         [Resim: shangchi3.jpg]          [Resim: shangchi4.jpg]
5 üzerinden 4.33 yıldız 3 Oy
  • 3 Oy - 4.33 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi