Yazar: together  •  09-18-2019, 09:20 PM  •   - Yorumlar (1)
Başlat: Ready Player One filmi izlenmeye değer mi?


[Resim: 8d117c8c-2523-43da-adbf-cbab1c56ad67.jpg]
Ready Player Öne filmi 29 Mart 2018 yılında ilk olarak gösterime girmiştir. Film 2050 yılında geçmektedir, yani günümüzden epey ileride. Film genel olarak oyun dünyası içinde geçiyor, verdiği bir çok iyi ve kötü mesaj ile bizi aslında bir adım daha ileriye taşıyor diyebilirim. Her oyuncunun "ulan olsada böyle bir oyun oynasak" diyeceği bir oyun, ayrıca kaliteli oyuncularda sizi filmde bekliyor. Ayrıca oyuncular dışında genel kitleyede hitap eden bir film olduğundan her kitleden insanın izleyebileceği bir yapıt. Eğer hala izlemediyseniz, kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim. Aksiyon severler özellikle sevecekler.[Resim: imdb.png] IMDb puanı: 7,5/10 (18.09.2019)


[Resim: hasilat.png] Gişe değerleri:

[Resim: hasilat.png] Yapım bütçesi: 175 milyon $
                             

[Resim: hasilat.png] Gişe hasılatı: 523.2 milyon $


Fragman:Devamını Göster KONUYA GİT

Yazar: together  •  06-22-2019, 10:08 PM  •   - Yorumlar (1)
Aquaman filmi izlenmeye değer mi?

[Resim: 268x0w.png]Aquaman filmi 2018 yılında DC Comics tarafından çıkarılmış (Stüdyo: Warner Bros), süper kahraman filmidir. Film boyunca Aquaman'ın nasıl dünyaya geldiğini ve aslında soyunun nerden geldiğini göreceksiniz. Denizaltı kraliyet olaylarınada şahit olabileceğiniz bu film tam olarak 2 saat 22 dakika sürmektedir. Filmin baş rol oyuncusu çok iyi seçilmiş ki, rolüyle çok iyi bir uyum sergiliyor. Film DC severler tarafından büyük raabet görmüş, ayrıca Marvel hayranlarıda filme büyük ilgi göstermiştir.[Resim: imdb.png] IMDb puanı: 7,1/10 (22.06.2019)
[Resim: hasilat.png] Gişe değerleri:

[Resim: hasilat.png] Yapım bütçesi: 160.0 milyon $
                             


[Resim: hasilat.png] Gişe hasılatı: 1,148 milyar $

Fragman:

Devamını Göster KONUYA GİT

Yazar: together  •  06-05-2019, 06:26 PM  •   - Yorum Yok
Çelik Yumruklar (Real Steel) filmi izlenmeye değer mi?


[Resim: 220px-Real_Steel_Poster.jpg]Çelik Yumruklar filmi ilk olarak 2011 yılında vizyona girmiştir. ABD yapımı filmin başrolünde Hugh Jackmann vardır. Usta oyuncu film boyunca mükemmel bir oyunculuk ortaya koymuş. Film Richard Mathenso'un hikayesinden uyarlanmıştır. Hikaye'de gelecekte insanlığın android ve robotlar aracılığı ile dövüştüğünü ön görmekteydi. Film grafikleriyle ve konusuyla gerçekten büyük haz vermektedir. Ayrıca fime doğru açıdan bakacak olursanız, size büyük keyif sunacaktır. Motivasyonun öne çıktığı film de kendinize motivasyon bulmanız da kaçınılmaz olacaktır. İzlediğim en iyi robot filmlerindendi. Mutlaka tavsiye ederim. Pişman olmayacaksınız.


[Resim: imdb.png] IMDb puanı: 7,1/10 (05.06.2019)[Resim: hasilat.png] Gişe değerleri:

[Resim: hasilat.png] Yapım bütçesi: 110.0 milyon $
                             


[Resim: hasilat.png] Gişe hasılatı: 
295.12 milyon $


Fragman:


Devamını Göster KONUYA GİT

Yazar: together  •  05-26-2019, 09:40 PM  •   - Yorum Yok
Galaksinin Koruyucuları filmi izlemeye değer mi?[Resim: 220px-Galaksinin_Koruyucuları_posteri.jpeg]Film ilk olarak 2014 yılının yaz aylarında vizyona girmiştir. Marvel film evrenine beraberinde yeni kahramanlar ekleyen bu filmde, koruyucuların nasıl bir araya geldiğini göreceksiniz. Yani birincisini izlemeden ikincisine başlamayın, büyük bir boşluk kalacaktır hikayede. Film genel olarak aile duygusunu öne çıkartıyor ve bilim kurgu yapısından hiç sapmıyor. Efsane bir son ise sizi filmde bekliyor. Film özellikle İMDb puanıyla da öne çıkmakta. Kesinlikle izlemenizi öneriyorum.


[Resim: imdb.png] IMDb puanı: 8,1/10 (26.05.2019)


[Resim: hasilat.png] Gişe değerleri:

[Resim: hasilat.png] Yapım bütçesi: $232.3 milyon (brüt)
                             $195.9 milyon (net) (Kaynak: Wikipedia)

[Resim: hasilat.png] Gişe hasılatı: 773.3 milyon $


Fragman:

1-
2-


Devamını Göster KONUYA GİT

Yazar: together  •  05-23-2019, 10:17 PM  •   - Yorum Yok
Doktor Strange izlenmeye değer mi?[Resim: fullhd-doktor-strange-doctor-strange-film-izle.jpg]Bu filmde Marvel film evreninde yeni bir karakterin doğusuna şahitlik edeceksiniz. Film 2016 yılında vizyona girmiştir. Vizyona girdiği yılda, film evreninde yeni bir karakter olmasına rağmen büyük bir başarı yaşamıştır. Film Dünya'nın bir çok kentinde geçmekte. Özellikle sürükleyici yapısı ile öne çıkan filmde, Dr. Strange'in başından bir çok olay geçiyor. Karakterimiz gerçekten çok zeki ve bilgili. Zaten Doktor ünvanı da yaptığı asıl mesleğinden kaynaklanıyor. Spoiler vermek istemiyorum. Kısaca bu filmi izlediğiniz taktirde kesinlikle pişman olmuyacaksınız.


[Resim: imdb.png] İMDb puanı: 7,5/10 (23.05.2019)


[Resim: hasilat.png] Gişe değerleri:

[Resim: hasilat.png] Yapım bütçesi: 165 milyon $

[Resim: hasilat.png] Gişe hasılatı: 677.6 milyon $

Fragmanı:

Devamını Göster KONUYA GİT

Yazar: together  •  05-22-2019, 07:56 PM  •   - Yorumlar (1)
Thor: Ragnarok izlenmeye değer mi?


[Resim: MV5BMjMyNDkzMzI1OF5BMl5BanBnXkFtZTgwODcx...00_AL_.jpg]


Thor: Ragnarok filmi Thor serisinin üçüncü ve suana kadar çıkmış son filmidir. Film 2017 yılında vizyona girmiş ve izleyicilerinden çok beğeni almıştır. Özellikle Thor hayranlarını çıldırtan bu film,birçok farklı evrende (gezengenlerde) geçiyor. Marvel Studios yapımı film insanı hiç sıkmamakta, zamanın nasıl geçitiğini bile anlamıyorsunuz. Filmde Thor, ailesi ve Asgard hakkındaki bir çok gerçeğe de tanıklık edeceksiniz. Ayrıca film sırasında Thor yeni dostlar edinip, eski dostlarla da karşılaşıyor. Filmi kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum.


[Resim: imdb.png] İMDb puanı: 7,9/10 (22.05.2019)

[Resim: hasilat.png] Gişe değerleri:

[Resim: hasilat.png] Yapım bütçesi: 180 milyon $

[Resim: hasilat.png] Gişe hasılatı: 854 milyon $
                         5.6 milyon ₺ (Türkiye'deki hasılat)


Fragmanı:

Devamını Göster KONUYA GİT

Yazar: serkan  •  05-20-2019, 12:47 PM  •   - Yorumlar (2)
Peaky Blinders izlenir. İzleyin
Devamını Göster KONUYA GİT

Yazar: together  •  05-17-2019, 10:18 PM  •   - Yorum Yok
Taken 2 (Takip İstanbul) izlenmeye değer mi?


[Resim: taken2-poster.jpg]

Takip İstanbul filmi ilk olarak 2012 yılında vizyona girmiştir. Film 96 Saat filminin devam filmi olarak gişeye sürülmüştür. Filmin isminden de anlayacağınız gibi olaylar İstanbul'da geçmektedir. Film İstanbul içinde pek çok mekanı da görmekteyiz. Emekli CIA çalışanı Bryan Mills ve ailesinin başı İstanbul'da derde girecektir ve öldürdüğü çete üyesinin intikamını almak için arkadaşları ajanımızın peşini bırakmayacaktır. Filmde ayrıca beğenmediğim bir kaç yer oldu, film de kurgu hataları ve Türkiye'nin arap ülkesi gibi gösterilmiş olması birazda olsa can sıkmıyor değil. Murat 131 araçlarından polis arabaları yapmaları, hatta sınır kapımızı bile küçük göstermeleri, Türk izleyenler tarafından hoş karşılanmıyor, bunların hepsini yok sayacak olursak, film izlenmeye değer, aksiyon sahneleri tam yerli yerinde ve büyük bir haz veriyor.


Parasal Değerler:

[Resim: hasilat.png]Filmin Çekim Bütçesi: $45,000,000

[Resim: hasilat.png]Filmin Gişe Geliri:  $376,141,306Fragman:

Devamını Göster KONUYA GİT

Yazar: BayPanda  •  05-16-2019, 04:40 AM  •   - Yorumlar (2)
American Gods

[Resim: ag.jpg]

Amerikan Tanrıları, Neil Gaiman'ın aynı isimdeki romanına dayanan ve birinci sınıf kablo ağı Starz için Bryan Fuller ve Michael Green tarafından geliştirilen bir Amerikan fantastik drama televizyon dizisidir. Konusuna gelelim; Shadow Moon on üç yıllık cezasını çektikten sonra hapisten bir kaç gün erken bırakılır. Bu sırada hapishane müdürü Ona kötü haberi verir, çok sevdiği eşi Laura otomobil kazası geçirmiş ve ölmüştür. Karısının cenazesine gitmek için bindiği uçakta yanına bir adam oturur. Kendisini Bay Wednesday (Çarşamba) olarak tanıtan adam, Shadow’un hayatı hakkında çok fazla detaya hakimdir ve Ona iş teklif eder. Shadow bir süre sonra başka çaresi olmadığını düşünür ve Wednesday’in teklifini kabul eder. Wednesday ilk etapta bir dolandırıcı görüntüsündedir ve Shadow’un ortak ve O’nun koruması olarak çalışmasını istemektedir. Fakat Shadow bir süre geçince O’nun mitolojiden adını duyduğu kuzey ülkeleri tanrılarından Odin olduğunu anlar. Wednesday Amerikayı dolaşarak topluma karışmış ve normal insan rolü yapan kadim tanrıları toparlamaktadır. Shadow kadim ve modern tanrıların savaşının ortasında kalacaktır. Kişisel düşüncem benim gayet hoşuma gitti izlenilebilir bir dizi.

İzlemek isteyenler için buyrun fragman...
!!!Spoiler Uyarısı!!!


Şimdi Amerikan Tanrılarının Birkaçına Göz Atalım.

Mr.Wednesday;

Bu karakter aslında İskandinavya Tanrısı olan Odin'in bir yansıması olarak karşımıza çıkıyor.

[Resim: american-gods-mr-wednesday.jpg]

Mr.Nancy

Gana yerlilerinden Asante halkının folklöründen bir parça olan bilge örümcek Anansi, modern Amerika’da Mr. Nancy olarak vücut buluyor. 

[Resim: orlando-jones-as-mr-nancy-in-american-go...0x1280.jpg]

Czernobog

İsmi “Kara Tanrı” anlamına gelen Czernobog, Hristiyanlık öncesi Slav tanrılarından biri. Hakkında pek az bilgi olsa da çoğu kaynak Czernobog’dan “şeytan tanrı” ya da “kötü şansın tanrısı” olarak bahsediyor

[Resim: american-gods-czernobog.jpg]

Mad Sweeney

Mad Sweeney dizide kendi belki de en çok ifşa eden tanrı olarak karşımıza çıkıyor ve kendini bir Leprechaun olarak tanıtıyor. Küçük huysuz cücelerin aksine son derece iri bir adam Sweeney’nin Leprechaun olduğunu kanıtlayan en önemli nokta ise paraları havadan toplaması olarak dikkat çekiyor. Bilindiği üzere Kelt mitolojisinde Leprechaun gök kuşağının altına gizledikleri altınlar ile meşhurdur.

[Resim: american-gods-mad-sweeney.jpg]
Devamını Göster KONUYA GİT

Yazar: together  •  05-14-2019, 11:13 PM  •   - Yorumlar (2)
G.İ. Joe: Kobranın Yükselişi izlenmeye değer mi?


[Resim: gijoekobra.jpg]


Kobranın Yükselişi filmi 2009 yılında vizyona girmiş olan Amerikan yapımı bir Bilim Kurgu/Gerilim filmidir. Film çeşitli yerlerde geçmekte, film içinde çölde veya Paris'te bulabiliyorsunuz kendinizi, gayet sürükleyici bir yapım. Ayrıca bir bilgisayar oyunu olan Crysis'e de benzemekte, Nano giysiler girmiş kahramanlarımız silah kaçakçıları ve Cobra örgütüne karşı savaşıyor ve Dünya'yı kurtarmaya çalışıyorlar. Filmin Prodüksiyon ve çekimleri için dudak uçuklatan bir para harcanmış (alt kısımda hasılatınıda bırakacağım).  G.İ. JOE filmlerini seven arkadaşlara kesinlikle öneriyorum, ayrıca Bilim Kurgu severlerin izlemesi gereken bir film.[Resim: hasilat.png]Filmin Masrafları: 175 milyon USD

[Resim: hasilat.png]Filmin Gişe Hasılatı: 302,5 milyon USD
Fragman:Devamını Göster KONUYA GİT

Günün Filmi
film ÖRÜMCEK ADAM | ÖRÜNCEK EVRENİNDE
2019 - 4K - HIZLI TORRENT

Bağlantılar

Son Aktiviteler