1. SeyretGitsin
  2. Film Önerileri
  3. Netflix Öneri
  4. Yarına Tek Bilet filmi izlenir mi?

Yarına Tek Bilet filmi izlenir mi?

07-15-2020, 05:19 PM
2214
1
1
Yorumu Paylaş
 Yarına Tek Bilet izlenmeye değer mi?
Bu yazımızda Yarına Tek Bilet filmini yorumlayıp, izlenmeye değer mi, değil mi bakacağız.

[Resim: yarinatekbilet.jpg]

[Resim: hakkinda.png]

İlk olarak 19 Haziran 2020 tarihinde Netflix platformunda orjinal netflix yapımı olarak seyirci ile buluşan filmimiz, benzer ilişki geçmişine ve ortama sahip olan 2 kişinin trende karşılaşması ve onların romantik hikayesini konu olarak alıyor. Film ayrıca drama ve romantik komedi içermektedir. Filmde baş rolü Dilan Çiçek Deniz ve Metin Akdülger paylaşmaktadır. Filmi ise Ozan Açıktan yönetmektedir.

[Resim: gorus.png]

Film içerisinde, bölümler şeklinde ayrılmış ve seyirciye böyle sunulmuş, her bölüm geçişinde bölümün ismi ekranda yazıyor. Ayrıca film genel olarak arada trenden indikleri sahneler ve son sahne dışında hep trende geçiyor. Tek mekanlı filmlerden hoşlanmıyorsanız size bu filmi önermem. Ayrıca filmin başında trende iki karakterin konuştuğu bölümde kamera geçişleri çok hızlıydı ve kafa donduruyordu. Kamera konuşana dönüyor, daha sonra ise konuşmaya devam eden kişiye. Bunun dışında ben diziyi beğendim (orta düzey, lütfen fragmana göz atın), özellikle ilişkide böyle yaşanmışlıkları olan insanlarında seveceğini düşünüyorum. Aynı durumda olan iki insanların birbirleriyle nasıl uyum sağlayabilecekleri anlatılmış sanki, boşlukta isen birinin seni tutmasına ihtiyacın olabilir. Senaryo gayet kabul edilebilir. Acaba 2. bir film gelir mi diye aklından geçirmiyor değil insan. Son olarak, film ailece izlenebilecek düzeyde olmayabilir. 15-16 yaş altı için sorun oluşturabilecek unsurlar bulunabilir.
[Resim: sayisal.png]

[Resim: takvim.png]Film çıkış tarihi: 19 Haziran 2020
[Resim: saat.png] Film süresi: 1 saat 30 Dakika
[Resim: imdb.png] IMDb puanı: 5,7/10 (15.07.2020)

[Resim: fragman.png]

(Biz filmi Netflix'ten ve Aboneliğiniz ile izlemenizi tavsiye ediyoruz ki, dizilere destek çıkabilelim, böylece gelecekte daha fazla Türk yapımı film ve dizimiz orada olacak.)

[Resim: neyenir.png]

Filme patlamış mısır ile başlayabilirsiniz, tatlı olarak bir kaç top dondurma alınabilir. Sonrasında bol bol şu içmeyi ve spor yapmayı unutmayın!

5 üzerinden 3.5 yıldız 2 Oy
  • 2 Oy - 3.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Stark

Member
80 Konular
85 Yorumlar
6 Rep Puanı