1. SeyretGitsin
  2. Film Önerileri
  3. Ne Seyretmeli?
  4. Bloodshot: Durdurulamaz Güç filmi izlenir mi?

Bloodshot: Durdurulamaz Güç filmi izlenir mi?

07-19-2020, 11:00 AM
2771
1
1
Yorumu Paylaş
     Bloodshot izlenmeye değer mi?
Bu yazımızda Bloodshot filmini yorumlayıp, izlenmeye değer mi, değil mi bakacağız.

[Resim: seyretgitsin_bloodshot.jpg]

[Resim: hakkinda.png]

Film ilk olarak 13 Mart 2020 tarihinde vizyona girmiştir. Filmin baş rolünde Vin Diesel bulunuyor. Ayrıca filmde oynayan diğer yıldızlar ise: Eiza González, Şam Heughan, Toby Kebbell, and Guy Pearce. Film Sony Pictüres tarafından seyirciye sunulmuştur ve turu aksiyon ve maceradır. Film hemen Pandemi öncesi dönemde çıkmıştır. Bu nedenle gerek yapımcı firma gerekse film bundan da nasibini almış, bunu gişe hasılatı ve bütçesinden de görebilirsiniz. İzlenme sayıları her ne kadar düşük kalsa da, kaliteli bir yapım. Filmde bir askerin etrafında oynanan oyunlar ve teknolojiler gösterilmektedir.

[Resim: gorus.png]

Film konu ve kurgusu ile çok başarılı. İzlerken filme mola veresim dahi gelmedi. Sizi cidden ekrana bağlıyor, oyuncular iyi seçilmiş, ünlü isimler var, olayların geçişi çok hızlı, bu nedenle sıkılmıyorsunuz. Kamera ve çekim kalitesi çok iyi, fakat çok fazla vfx yani görsel efekt kullanılmış. Görsel efektlerden pek haz etmeyen seyirciler doğal olarak bu filmi sevmeyecektir. Globalde de zaten izleyiciler genelde bu konuda şikayetçi. Fakat süper kahraman filmlerini seviyorsanız ve kaliteli bir yapım arıyorsanız, seveceğinize eminim.

[Resim: sayisal.png]

[Resim: takvim.png]Film çıkış tarihi: 13 Mart 2020
[Resim: saat.png] Film süresi: 1 Saat 49 Dakika
[Resim: imdb.png] IMDb puanı: 5,7/10 (16.07.2020)
[Resim: hasilat.png] Yapım bütçesi: 45 milyon $
[Resim: hasilat.png] Gişe hasılatı: 30.4 milyon $

[Resim: fragman.png]

[Resim: neyenir.png]

Mısır patlatın ve yanına da kolanızı açın. Eminim bu mükemmel ikili ile film keyfinize keyif katacaksınız. İyi seyirler!
5 üzerinden 4.33 yıldız 3 Oy
  • 3 Oy - 4.33 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

smith

Takipçi
0 Konular
2 Yorumlar
0 Rep Puanı
07-19-2020, 02:17 PM
Yorumu Paylaş

Teşekkürler, tavsiyeniz üzerine izledim, kalite çok iyi. Nedendir bilemedim filmi daha önce hiç duymadım, koronadan gündemden düşmüş bir film. Tavsiye ederim. Elinize sağlık.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi