1. SeyretGitsin
  2. Film Önerileri
  3. Netflix Öneri
  4. Project Power (Güç Projesi) filmi izlenir mi?

Project Power (Güç Projesi) filmi izlenir mi?

10-08-2020, 08:32 AM
2788
0
1
Yorumu Paylaş
Project Power filmi izlenmeye değer mi?
Project Power filmini yorumlayıp, izlenmeye değer mi, değil mi bakacağız.
[Resim: projectpower.jpg]

[Resim: hakkinda.png]

Film ilk olarak 14 Ağustos 2020 Tarihinde Netflix üzerinden seyircisi ile buluşmuştur. Film Netflix orjinal yapımıdır. Aksiyon ve Fantastik üzerine kurulu olan film moleküler tip üzerine güzel bir yapım yaratmış. Ayrıca filmin baş rolünde de Jamie Foxx var.

[Resim: gorus.png]

Ben genelde bilim kurgu, aksiyon ve fantastik filmleri seven biriyim. Bildiğiniz gibi de geçtiğimiz dönemde insanlar artık ciplerden ve dna kodlamaların dan bahsetmeye başladı, bir çok komplo teorisi öne atıldı, tam da bu dönemde çıkan bu film kafalarda yine soru işaretine yol açtı. Ben filmi izlerken günün birinde gelişen moleküler tıpbın filmdeki olayların yaşanmasına sebep olabileceğini düşünüyorum. Bu da filmi daha ilginç yapıyor. Filmde tabi ki bir çok efekt kullanılmış, bilgisayar ile yapılan sahneler mevcut, ama film bununda altından güzel bir şekilde kalkmış. Siz marvel veya dc serisi filmleri sevmiyor iseniz ve bilgisayar efektlerinden de haz duymuyorsanız. Filmi tavsiye etmem. Bunun dışındaki her insan kitlesi filmi seve seve izleyebilir.

[Resim: sayisal.png]

[Resim: takvim.png]Film çıkış tarihi: 14 Ağustos 2020
[Resim: saat.png]Film süresi: 114 Dakika
[Resim: sonraki.png]Devam filmi: (ilk film)
[Resim: imdb.png] IMDb puanı: 6,0/10 (09.10.2020)
[Resim: hasilat.png] Yapım bütçesi: 85.1 milyon $
[Resim: hasilat.png] Gişe hasılatı: belirtilmemis

[Resim: fragman.png]

[Resim: neyenir.png]

Bu filmi izlerken Cips ve Yoğurt sosu hazırlayabilir, yanında da tercihen kola ya da gazlı içecekleri tercih edebilirsiniz. Bunun dışında orman meyveli meyve salatası ve çikolatalı sütte iyi giden bir menü ^^.
5 üzerinden 4.5 yıldız 2 Oy
  • 2 Oy - 4.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi