Donma Noktası izlenir mi?

01-16-2022, 03:52 PM
925
0
1
Yorumu Paylaş
Donma Noktası filmi izlenir mi, izlenmeye değer mi?
Bu yazımızda Donma Noktası filmini yorumlayıp, izlenmeye değer mi, değil mi bakacağız.

[Resim: poster_donma_noktasi.png]

[Resim: gorus.png]

Filme ilk bakışta, filmin normal polisiye bir film olacağı gözüyle bakmıştım ve bir hapishane nakil polisinin hayatını anlatan bir film olduğunu sanmıştım. Fakat yine bir nakil esnasından yaşanan olaylar ve devamında gelişen aksiyon sahneleri beni filme tamamen bağlamıştı. Hikayeyi ilk seferde tam olarak kestiremeseniz bile, sonradan olaylar ve taşlar bir bir yerine oturuyor. Kafanızda yaşananları ve olayları çözmeye çalışırken gerçeklerle yüzleşiyorsunuz ve tam o anda film çoktan sona ermiş oluyor. Film boyunca kafanızda tahminler yürütebileceksiniz ve o aksiyon,  gerilimi son anına kadar yaşayıp hissedebileceksiniz. Filmin genel turu Suç ve Dram olarak geçiyor, fakat yaşattıkları ise bir başka, yeri gelecek kan donduracak yeri gelecek heyecanlandıracak.

Yönetmen seyirci ile güzel kafa oyunları oynamış ve ters köşeye yatırmayı başarmış her şeyi, tam bir İspanya yapımı olduğunu iliklerimize kadar hissettik. Donma Noktası filmi 2 saatin altında, suç, dram, aksiyon ve gerilim karışımı kesinlikle izlenebilecek bir Netflix filmi. Verdiğiniz zaman kesinlikle boşa gitmeyecek.

[Resim: sayisal.png]

[Resim: takvim.png]Film çıkış tarihi: 29 Ocak 2021
[Resim: saat.png] Film süresi: 106 dakika
[Resim: imdb.png] IMDb puanı: 6,2/10 (16.01.2022)

[Resim: fragman.png]

(Filmin ana dili İspanyolcadır, Türkçe alt yazı ve dil seçeneği mevcuttur. Fragman orijinal dil ve İngilizce altyazılıdır).
5 üzerinden 3.5 yıldız 2 Oy
  • 2 Oy - 3.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi