Red Notice izlenir mi?

12-12-2021, 05:10 PM
1400
0
1
Yorumu Paylaş
Red Notice filmi izlenir mi, izlenmeye değer mi?
Bu yazımızda Red Notice  filmini yorumlayıp, izlenmeye değer mi, değil mi bakacağız.

[Resim: poster_rednotice.jpg]

[Resim: hakkinda.png]

Red Notice filmi Universal Pictures stüdyosu tarafından çekilmiş ve 5 Kasım 2021 tarihinde sayılı ülkelerde sinemaya sunulmuştur. Filmin ayrıca yayın hakları Netflix tarafından satın alınıp, 12 Kasım 2021 tarihinde ise Netflix aboneleri için platformu üzerinden aboneleriyle buluşmuştur. Red Notice Amerikan yapımı, aksiyon ve komedi filmidir. Filmin baş rollerinde ise resimden de görebileceğiniz gibi üç ünlü isim vardır, bunlar sırasıyla Gal Gadot, Dwayne Johnson ve Ryan Reynolds'dur. Son olarak basından sızan bilgilere göre film en iyi çıkış yapan Netflix filmi olmuştur.

[Resim: gorus.png]

Filmin fragmanı yayınlandığı gün büyük bir ilgiyle ve heyecanla hemen Youtube'u açtım ve fragmanı izledim. İlgimi özellikle yukarda da bahsettiğimiz başrol oyuncuları çekmişti. Ryan ve Gal'i zaten Deadpool ve Wonder Woman filmlerinden tanıyorduk, ayrıca Dwayne, onun filmleri genellikle efsane. Kısaca bu üçlü bende çok büyük bir heyecan uyandırmıştı. Film Netflix'de yayınlanır yayınlanmaz açıp izledim. Komedi ve aksiyon faktörleri filme çok iyi uyarlanmıştı, hem gülüyor hem de aksiyon sahnelerinde heyecan dolu durumlara tanıklık ediyorsunuz. Filme uyarlanmak istenen hikaye ise sizi gerçekten içerisine çekmeyi başarıyor. Tek kontrası ise bazı aksiyon sahnelerinin gerçekten abartı olması. Bunu biraz Hızlı ve Öfkeli 9'daki sahnelere benzettim, kısaca mantık dışı ve şans dolu. Çok garipte bir sona sahip, ikinci filme açık bırakmışlar gibi. Bunun dışında her şey mükemmeldi filmde. İngilizce seviyeniz iyi ise İngilizce izlemeniz tavsiyem olacaktır. Şayet yapılan esprilerden daha keyif alırsınız. Filmde sürekli bel altı espriler dönmekte ve Türkçe dublajı her zaman çok anlaşılabilir değil. Kısadan öze; izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Sizin için güzel bir 2 saat olacaktır.

[Resim: sayisal.png]

[Resim: takvim.png]Film çıkış tarihi: 12 Kasım 2021
[Resim: saat.png] Film süresi: 118 dakika
[Resim: imdb.png] IMDb puanı: 6,4/10 (12.12.2021)
Yapım Bütçesi: 200 milyon $

[Resim: fragman.png]

5 üzerinden 4 yıldız 2 Oy
  • 2 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi