1. SeyretGitsin
  2. Film Önerileri
  3. Netflix Öneri
  4. Gözlerinin Ardında dizisi izlenir mi?

Gözlerinin Ardında dizisi izlenir mi?

avatar
08-08-2021, 02:59 PM
3895
0
1
Yorumu Paylaş
Gözlerinin Ardında dizisi izlenir mi, izlenmeli mi?
Gözlerinin Ardında dizisi ciddiden izlenmeye değer mi, zaman kaybı mı bu yazımızda buna değineceğiz.
                                                                                                                      

[Resim: gozlerinardinda_poster.jpg][Resim: dizihakkinda.png]

Gözlerinin ardında dizisi Netflix Orijinal yapımıdır ve ilk olarak 17 Şubat 2021 tarihinde Netflix üzerinden yayınlanmıştır. Dizi İngiliz yapımıdır ve İngiltere ve İskoçya'da çekilmiştir. Dizinin ilk sezonu 6 bölümden oluşmaktadır. Netflix aboneliğiniz uygun ise 4K Ultra çözünürlükte diziyi izleyebilme şansına sahipsiniz, bunun dışında dizi HDR görüntü ve Dolby Dijital ses desteğine sahip. Dizide ise pek yabancılık çekmeyeceğiniz yüzler mevcut.


[Resim: gorus.png]


İlk sezonu yayınlandığında haberini çok geçmeden aldım, izleyip izlememe konusunda çok kararsızdım. Gerçeği söylemek gerekirse ilgimi pek çekmedi, fakat daha sonra izlemeye başlayınca olaylar o kadar içine çekti ki, ilk sezonu hemencecik bitirdim. Dizi özellikle bir çok gizem üzerine kurulu sizde izlerken olayları anlamaya ve çözmeye çalışıyorsunuz, fakat yönetmen o kadar iyi bir iş çıkartmış ki size her seferinde, yaptığınız tahminin yanlış olduğunu gösteriyor. Bu da diziyi daha gizemli ve tutuklu izlenilebilir kılıyor. Dizi farklı mekanlarda geçiyor, bunun dışında geçmiş ve gelecek arasında gidip geldiğimiz sahneler mevcut. Bu tamamen hikayeyi anlamanız için kurulmuş bir düzen. Fakat arada geçmiş zaman sahneleri uzun olunca sıkıldığınız durumlar ortaya çıkabiliyor. Ayrıca bu diziyi Astral Seyahat konusunda ilgisi veya bilgisi olan her bireye tavsiye edebilirim kesinlikle soluksuz keyif alacağınızın garantisini verebilirim. İlk sezonun sonu gerçekten beklenmedik bitiyor. Son olarak HDR görüntü destekleyen bir monitör ve televizyon ile daha iyi izleme deneyimine sahip olabilirsiniz. Bunun haricinde Dolby Dijital ses desteği olan bir hoparlör sistemi veya cihazda sesleri daha iyi algılamanıza kesinlikle sebep olacak. En iyi deneyimi ise 5.1 kulaklıkta alabilirsiniz.


Gözlerinin Ardında 2.Sezon ne zaman çıkacak?


- Söylentilere göre hikaye ve senaryo planlaması yapıyorlar, büyük ihtimal ile de hikaye büyük ağırlıkla İskoçya'da geçecek. Tarih olarak ise 2022 yılı sonları konuşulanlardan. 

[Resim: sayisal.png]


Sezonun çıkış tarihi:  17 Şubat 2021

Sezonun bölüm sayısı: 6 Bölüm

Bölüm uzunlukları: 46-53 Dakika 

[Resim: fragman.png]
(Biz filmi Netflix'ten Aboneliğiniz ile izlemenizi tavsiye ediyoruz ki, dizilere destek çıkabilelim.)

[Resim: neyenir.png]

1. Sezonu bir oturuş da bitirecek iseniz, yanınızda bol bol içecek bulundurun, sezona pizza ya da dondurma tarzı sizi uzun süre tok tutacak ve kalorili yiyecekler ile başlayabilirsiniz. Ayrıca ben devamında kuru yemiş ve kola önerebilirim.
5 üzerinden 4.5 yıldız 2 Oy
  • 2 Oy - 4.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi