Protector 4. Sezon izlenir mi?

avatar
07-14-2020, 06:49 PM
2895
2
1
Yorumu Paylaş
Hakan Muhafız (Protector) 4. Sezon izlenmeye değer mi?
Bu yazımızda Protector dizisinin dördüncü sezonunu yorumlayıp, izlenmeye değer mi, değil mi bakacağız.

[Resim: muhafiz.jpg]

[Resim: dizihakkinda.png]

Netflix serisi ilk olarak 14 Aralık 2018 tarihinde seyirci ile buluşmuştur. Seri genel olarak kahramanımızın ve çevresindekilerin etrafında geçmektedir. Koruyucular  (iyi taraf) İstanbul'u Ölümsüzlerden  (kötü taraf) ve onların kötü planlarından korumaktadırlar. Seri içinde gerek aksiyona, bilim kurguya gerek ise dramaya yer verilmiştir.


[Resim: gorus.png]

Ben diziyi her sezonunda çok yakından takip ettim, genelde çıkar çıkmaz hemen bitirdim, serinin ilk sezonu bir çok kişiyi büyülediği gibi beni de büyülemişti. 2. ve 3. Sezonlarda ortalık iyice karışmıştı, hatta 3. Sezondan sonra izler miyim diye düşünüyorum, kafamda 4. sezon ile nasıl toparlarlar diye bir soru vardı. 3. Sezonun sonunda da gördüğümüz gibi Hakan geçmişe gidiyordu ve bu da senaryoyu toparlamak için büyük bir şans oldu. 4. Sezonun son bölümü güzel mesajlar içeriyor ve de beklemediğimiz ve belki saçma olan bir kaç olay yaşanıyor, bunları spoiler oldukları için nitelendirmek istemiyorum. Bu sezon sanki bilim kurguya ve tarihe yatırılmış gibiydi. Ben ne olursa olsun izlemenizi tavsiye ediyorum, zaten bu sezon ile Finale gelen bir seri, diğer sezonları izleyip de final sezonunu izlememek saçmalık olur.

(Unutma, rüzgar hiç bir zaman gemicinin istediği gibi esmez, gemici kendini rüzgara göre ayarlar).

[Resim: sayisal.png]

Sezonun çıkış tarihi:  9 Temmuz 2020
Sezonun bölüm sayısı: 7 Bölüm
Bölüm uzunlukları: 30-45-50 Dakika 
İzlenebilecek maksimum çözünürlük: 4K (Ultra HD) Netflix


[Resim: fragman.png]
(Biz filmi Netflix'ten ve Aboneliğiniz ile izlemenizi tavsiye ediyoruz ki, dizilere destek çıkabilelim, böylece gelecekte daha fazla Türk yapımı film ve dizimiz orada olacak.)

[Resim: neyenir.png]

4. Sezonu bir oturuşda bitirecek iseniz, yanınızda bol bol içecek bulundurun, sezona pizza ya da dondurma tarzı sizi uzun süre tok tutacak ve kalorili yiyecekler ile başlayabilirsiniz. Ayrıca ben devamında kuru yemiş önerebilirim.

5 üzerinden 4.5 yıldız 2 Oy
  • 2 Oy - 4.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sphyex

Junior Member
0 Konular
4 Yorumlar
1 Rep Puanı
Film Canavarı
07-18-2020, 10:57 PM
#2
Yorumu Paylaş

Netflix'in ilk Türk dizisi olsa da gerçekten böyle bir süper kahraman filmi çıkrmış olmamız garip ki buna süper kahraman denir mi bilemem, ilk sezonu izledikten sonra daha bıraktım izlenir mi diyor iseniz çok filim kıtlığına girdiyseniz bi girin bakın derim. bitişi çok garip
4 sezon çekecek kadar ne olmış olabilir diye de merak etmiyor değilim Wink

ryzenshield

Takipçi
0 Konular
2 Yorumlar
0 Rep Puanı
07-27-2020, 12:16 AM
#3
Yorumu PaylaşBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi