1. SeyretGitsin
 2. Papatya Üyesinin Profili
Papatya
Çevrimdışı
 • 2
  12
  0

  Son Yazılan Yorumlar

  avatar

  Papatya bir konuya cevap verdi. "The Last of Us dizisi izlenir mi?"

  01-25-2023, 12:32 PM

  Merhaba arkadaşlar, çok çabuk gidip geldim (: The Last of Us dizisinin ilk 2 bölümünü full izledim ve sizlerle spoiler vermeden fikirlerimi paylaşmak isterim. Oyundaki hikayeyi, dizinin ilk bölümlerinde çok güzel bir şekilde özetlemişler ve zaman aşımı yapmaları da çok güzel olmuş, öncesi ve sonrası kareleri paylaşıyorlar. Klasik bir zombi dizisinin üstünde bir dizi olmuş. Normal bir salgın bir virüs olarak nitelendirip kapatmamışlar üstünü. Salgının neyden kaynaklandığını, nerden geldiğin... devamını göster.

  avatar

  Papatya bir konuya cevap verdi. "The Last of Us dizisi izlenir mi?"

  01-22-2023, 07:37 PM

  The Walking Dead hayranı olarak konuşuyorum, dizinin bitmesine inanılmaz üzüldüm ve bir daha onun yerini tutabilecek bir dizinin gelemeyeceğini düşünmüştüm. The Last of Us dizisinin çıkmasına çok sevindim ve bakalım TWD'nin yokluğunu az çok doldurabilecek mi ? Ilk birkaç bölümünü izledikten sonra burada sizlerle paylaşmak isterim :)

  avatar

  Papatya bir konuya cevap verdi. "All of Us Are Dead dizisi izlenir mi?"

  03-23-2022, 10:29 AM

  The Walking Dead hayrani olarak ve zombi filmlerine/dizilerine ayri bir fantezim oldugu için bu All of Us Are Dead dizisi çikar çikmaz atladim ustune. Kore yapimi diziler genel olarak guzel bir senaryoya sahip oldugundan kafamda "acaba dandik bir zombi dizisimidir?" sorusu olmadan basladim diziye. Ve inanin bana çok keyifle izledim. Elbette gerilim, stres vardi ama ondan da ote sinir oldugum karakterler vardi. Dizinin 2. sezonu resmi olarak açiklanmamis ama dizi 25'ten fazla ulkede buy... devamını göster.

  avatar

  Papatya bir konuya cevap verdi. "Kırmızı animasyon filmi izlenir mi?"

  03-20-2022, 11:39 PM

  Animasyon filmlerini çok severim ve benim için özel birisinin tavsiyesi üzerine izledim bugün… Çok hoşuma gitti hikayesi ve grafik görüntüsü çok zevk verici. Her sabah okula gitmeden 2 saat önce kalkıp Dora’yı izleyen çocukluğuma dönmüş gibi hissettim :) (elbette görüntü kıyaslanamaz ama hissiyatı evet)

  avatar

  Papatya bir konuya cevap verdi. "Börü 2039 dizisi izlenir mi?"

  03-20-2022, 11:33 PM

  Çok sevdiğim bir insanla izlemeye başladığım bir diziydi velakin kendisini kaybedince ne yazık ki diziyi izlemeyide bıraktım… Ama tavsiye ederim, dikkat milliyetçiliğiniz kabarabilir 🇹🇷

 • Papatya Forum Bilgisi
  Üyelik Tarihi 02-07-2021
  Son Görülme 02-21-2024, 12:03 AM
  Şuanki Aktivite
  Konular Günlük ortalama 0 konu
  Toplam konuların 100de 2.44
  (Tüm Konuları Bul)
  Yorumlar Günlük ortalama 0.01 mesaj
  Toplam mesajların 100de 10.43
  (Tüm Mesajları Bul)
  Papatya Hakkında Ek Bilgi
  Bio Sizlere de veda etmek istiyorum, çok guzel vakit geçirdim burda ama artik o guzel vakitlerden bir eser kalmadi içimde o yuzden gidiyorum, belki bir gun geri donerim eger uyeligimi kapattirma talebim kabul olursa anonim olarak film aramaya ama ben hayatimin filmini çoktan izleyip bitirdim :)
  Sex Female
 • Arkadaş Listesi

  Papatya herhangi bir arkadaşı yok.