1. SeyretGitsin
  2. Film Önerileri
  3. Netflix Öneri
  4. Kimse Sağ Çıkmayacak filmi izlenir mi?

Kimse Sağ Çıkmayacak filmi izlenir mi?

avatar
01-15-2023, 01:44 PM
1126
0
1
Yorumu Paylaş
Kimse Sağ Çıkmayacak (No One Gets Out Alive) filmi izlenir mi, izlenmeye değer mi?

[Resim: poster_kimsesag.jpg]
[Resim: hakkinda.png]

Kimse Sağ Çıkmayacak filmi 29 Eylül 2021 tarihinde Netflix üzerinden seyircisiyle buluşmuştur. Orijinal Netflix yapımı olan film korku ve gizem türlerindedir, ayrıca film İngiliz yapımıdır. Film Annesi öldükten sonra Amerika'ya kaçak yol ile gelmiş Meksikalı bir kadının başından geçen gizemli olayları kurgulamaktadır. 
[Resim: gorus.png]

Kimse Sağ Çıkmayacak filmine Netflix üzerinden korku filmi ararken rastladım. Film ilk dakikada beni fragmanıyla etkiledi ve izlemeye koyuldum. Film çok normal bir şekilde başlıyor, ana karakterimiz Meksika'dan kaçak olarak Amerika'ya geliyor ve yine kaçak olarak çalışmaya başlıyor. Fakat barınma konusunda zorluk çekiyor, ta ki ucuz bir ev ilanı görene kadar. Bu dakikadan itibaren ise korku ve gizem öğeleri filme dahil oluyor. 


Genel anlamda olayların sırası ve kurgulanışı çok saçma. Kendinize saçma sapan sorular sormak zorunda kalıyorsunuz. Bir kaç sahne dışında çok korkunç bir tarafıda yok. Sıradan bir hikayesi var. Korku filmi hayranlarının beğenmeyeceği cinsten. Anlamsız ve açık kapı bırakarak bitmesi ise çabası. Filmin puanı imdb'de veya genel anlamda zaten bu nedenle ortalama seviyede. Platformda izleyebileceğiniz birşey kalmadıysa ancak bakılabilecek bir film.
Not: Bu filmi daha önce incelediğim Ayrıcalık filmine benzettim, Netflix sanırım bilerek böyle ortalama yapımlar yapıyor. Her kesimin veya iyi film arayanların seveceği cinsten değil.

[Resim: sayisal.png]

Film çıkış tarihi: 29 Eylül 2021
Film süresi: 87 dakika
IMDb puanı: 5,3/10 (15.01.2023)
[Resim: fragman.png]


5 üzerinden 3.5 yıldız 2 Oy
  • 2 Oy - 3.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi